Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Zawody Wędkarskie

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2017 » Zawody Wędkarskie

W dniu 21.06.2017 r. na łowisku „Trzy Stawy” w Brzesku zostały rozegrane

X Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” w Brzesku przy współpracy z Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego (Okręg PZW Tarnów – Miasto Brzesko) oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku. Projekt współfinansowany był ze środków Powiatu Brzeskiego.

Otwarcia zawodów dokonała Pani dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku Jolanta Piech wraz z Wicestarostą Brzeska Ryszardem Ożógiem, Radnym Województwa Małopolskiego Adamem Kwaśniakiem wraz z przedstawicielami Polskiego Związku Wędkarskiego. Glos zajęła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębnie Pani Renata Zagroba. 

Do rywalizacji przystąpili podopieczni z ŚDS z Muchówki, ŚDS z Żegociny, ŚDS z Bochni, ŚDS z Ujanowic, WTZ z Zawady Uszewskiej, WTZ z Nowego Sącza „MADA” oraz ŚDS w Brzesku. 

Wręczenia nagród dokonała Pani dyrektor ŚDS w Brzesku -   Jolanta Piech wraz  z  - V-ce Prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” Panem Markiem Trybalskim, Prezesem  KPZW w Brzesku Panem Kazimierzem Mruczek. 

Pierwsze miejsce zajął WTZ z Zawady Uszewskiej, drugie ŚDS Brzesko, a trzecie ŚDS Ujanowice, dyplom dla najlepszego wędkarza przypadł Marcinowi Gołąb  z WTZ w Zawady Uszewskiej. 

W trakcie rozgrywek można było skorzystać z ciepłego posiłku - z grila. Dla osób nie biorących udziału w wędkowaniu zorganizowane były gry i zabawy.