Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Zabawa andrzejkowa

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2018 » Zabawa andrzejkowa

    Dnia 22.11.2018 kolejny raz odbyły się zorganizowane przez nasz ośrodek Andrzejki, na którą przybyli zaproszeni goście, czyli ŚDS Zagórzany, ŚDS Sułkowice, ŚDS Zegartowice, ŚDS Muchówka, ŚDS Ujanowice, WTZ Zawada Uszewska, oraz domownicy ŚDS Łysa Góra.

   Impreza rozpoczęła się już podczas przygotowań, domownicy próbowali swoich sił tanecznych podczas przygotowania sprzętu grającego. Po przybyciu oraz przywitaniu gości przez Dyrektor ŚDS Łysa Góra Jolantę Piech rozpoczęła się niesamowita zabawa. Próżno było znaleźć wolne miejsce na parkiecie. Fantastyczna atmosfera utrzymywała się cały czas, domownicy bardzo integrowali się to przez wspólne rozmowy, lub też przez wspólną zabawę. Czas umiliły nam również zorganizowane zabawy. Domownicy chętnie bawili się w pociągu, kaczuszkach jak i wróżyli z wosku lub losowali przygotowane wróżby. Atrakcji nie było końca. Gospodarze przygotowali również inne zabawy, które cieszyły się niesamowitym uznaniem. Zabawa w przekazywanie paczki rozbawiała do łez, a przebierańce w rytm muzyki ściągnęły na parkiet tłumy.

    Choć zmęczenia nie było widać po żadnym domowniku, przyszedł koniec zabawy. Wszyscy uśmiechnięci, z bagażem nowych doświadczeń i workiem pełnym nowych znajomych zakończyli tegoroczne Andrzejki. Wszyscy z ochotą czekają na rok następny.