Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Wystawa twórczości w GCKCziS w Szczurowej

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2018 » Wystawa twórczości w GCKCziS w Szczurowej

    Dzisiejszego dnia, tj. 7.12.2018 r. domownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze wybrali się z wizytą do GCKziS w Szczurowej. Celem tego wyjazdu była prezentacja przedstawienia pt "Czarownice z Łysej Góry".

   Spotkanie rozpoczoł Dyrektor placówki od serdecznego przywitania wszystkich zgromadzonych osób. Publiką okazały się dzieciaki z okolicznych przedszkoli i szkół podstawowych. Nasza grupa teatralna pokazała swoje zdolności aktorskie. Występ naszych domowników cieszył sie dużym zainteresowaniem, oraz sympatią małych widzów. Publika z wielkim zaciękawieniem oglądnęła spektakl do samego końca, a po zakończeniu gromkich owacji nie było końca. Podziękowanie od  Pana Dyrektora złożone na ręce naszych aktorów była dużym wyróżnieniem dla nich, za co wszyscy zgodnie i najładniej jak potrafili podziękowali.  Dzieci bardzo chetnie zrobiły sobie z aktorami zdjęcia, zadawając przy tym dużo pytań związanych z przedstawieniem. 

    Uśmiechnięte i zadowolone twarze dzieciaków były wspaniałym uhonorowaniem pracy, jaką wykonali nasi domownicy. Na koniec każdy z małych widzów mógł cieszyć się z małych słodkości otrzymanych  od Pani Dyrektor Jolanty Piech.