Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

IX Zawody Wędkarskie na TRZECH STAWACH

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2016 » IX Zawody Wędkarskie na TRZECH STAWACH

   W dniu 7.06.2016 r. na łowisku „Trzy Stawy” zostały rozegrane IX Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” w Brzesku przy współpracy z Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego (Okręg PZW Tarnów – Miasto Brzesko) oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku. Projekt współfinansowany był ze środków

Powiatu Brzeskiego.

Otwarcia zawodów dokonała Pani dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku Jolanta Piech wraz z Wicestarostą Brzeska Ryszardem Ożógiem i przedstawicielami Polskiego Związku Wędkarskiego.

Do rywalizacji przystąpili podopieczni z ŚDS z Brzeska, WTZ z Zawady Uszewskiej, ŚDS z Bochni, ŚDS z Muchówki, ŚDS z Ujanowic, ŚDS z Żegociny, ŚDS z Zagórzan, ŚDS z Lisiej Góry. Wręczenia nagród dokonał Radny Woj. Małopolskiego Adam Kwaśniak wraz z Jolantą Piech – dyrektorem ŚDS w Brzesku. Pierwsze miejsce zajął WTZ z Zawady

Uszewskiej, drugie ŚDS z Żegociny, a trzecie ŚDS w Zagórzanach. Czwarte miejsce poza podium przypadło Środowiskowemu Domu Samopomocy w Brzesku. Wręczono również nagrodę specjalna dla najlepszego wędkarza zawodów, która przypadła Pawłowi Gołąb z WTZ z Zawady Uszewskiej.

W trakcie rozgrywek można było skorzystać z ciepłego posiłku - z grila. Dla osób nie biorących udział w wędkowaniu zorganizowane były gry i zabawy. Sponsorami zawodów byli: Adam Kwaśniak Radny Województwa Małopolskiego, Marian Zalewski Wójt Gminy Szczurowa oraz Piekarnia Awiteks w Brzesku.