Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Zawody wędkarskie na "Trzech Stawach" w Brzesku

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2018 » Zawody wędkarskie na "Trzech Stawach" w Brzesku

W dniu 29.05.2018 r. na łowisku „Trzy Stawy” w Brzesku zostały rozegrane

XI Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” w Brzesku przy współpracy z Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego (Okręg PZW Tarnów – Miasto Brzesko) oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku. Projekt współfinansowany był ze środków Powiatu Brzeskiego.

Otwarcia zawodów dokonała Pani dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku Jolanta Piech wraz z Wicestarostą Brzeska Ryszardem Ożógiem oraz Dyrektorem PCPR w Brzesku Stanisławem Lambert oraz z przedstawicielami Polskiego Związku Wędkarskiego. 

Do rywalizacji przystąpili podopieczni z 9 ośrodków ŚDS z Muchówki, ŚDS z Żegociny, ŚDS z Bochni, ŚDS z Ujanowic, WTZ z Zawady Uszewskiej, ŚDS Lisia Góra, ŚDS Zagórzany, ŚDS Nowodworze oraz ŚDS w Łysej Górze. 

Wręczenia nagród dokonała Pani dyrektor ŚDS w Brzesku -   Jolanta Piech wraz  z   Radnym Województwa Małopolskiego Adamem Kwaśniakiem oraz Prezesem  KPZW w Brzesku Panem Kazimierzem Mruczek. 

 Ze względu na wysoką temperaturę połowy nie były wielkie, ale atmosfera była bardzo gorąca i zabawa przednia. Pierwsze miejsce zajął ŚDS Zagórzany, drugie ŚDS Muchówka, a trzecie ŚDS Ujanowice, dyplom dla najlepszego wędkarza przypadł Pawłowi Janikowi. 

W trakcie rozgrywek można było skorzystać z ciepłego posiłku - z grila. Dla osób nie biorących udziału w wędkowaniu zorganizowane były gry i zabawy.