Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

XI Międzywarsztatowy Konkurs Piosenki

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2016 » XI Międzywarsztatowy Konkurs Piosenki

   Piątego maja br. udaliśmy się z domownikami naszego domu do Łapanowa, gdzie wzięli udział w XI Międzywarsztatowym Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych organizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej, którego celem była integracja zaproszonych uczestników, domowników ŚDS-ów, WTZ-ów, DPS-ów oraz dobra zabawa.

Na początku wszystkich przybyłych gości powitała Pani Kierownik WTZ w Łapanowie. 

Następnie prowadząca przypomniała regulamin konkursu, przedstawiła kolejność wystąpień wokalnych i zwołała Yury po jednym terapeucie spośród każdego WTZ, ŚDS, i DPS biorącego udział w przeglądzie i zaprosiła do wspólnej zabawy.

Wszystkich zespołów wystąpiło dziewięć, którzy wykonali po jednym do dwóch utworów, byli to przedstawiciele z WTZ Podolany, Zawada Uszewska, Zegartowice, Łapanów, ŚDS Bochnia, Brzesko, Zegartowice i DPS z Szcyrzyce.

Nasi Domownicy wystąpili jako czwarty dom , Pani W. Kukla zaśpiewała piosenkę pt: LIPKA, Pan P. Drozdowski wystąpił z utworem pt: DNI KTORYCH JESZCZE NIE ZNAMY. 

Po zakończonym konkursie udaliśmy się na obiad i kawę , gdzie mogliśmy porozmawiać i wymienić się wrażeniami.

Następnie Pani Kierownik zaprosiła wszystkich na ogłoszenie wyników konkursu, podczas którego podziękowała Yury za trudną pracę oraz wszystkim „talentom wokalnym”, które mieliśmy przyjemność słuchać a także zaprosiła na przyszły rok. Wiadomość, która nas bardzo ucieszyła to:

I miejsce egzekwo zajęli P. Wiola Kukla i P. Patryk Drozdowski z naszego domu, za pięknie wykonane utwory, II miejsce otrzymali gospodarze WTZ Łapanów, III miejsce uczestnicy WTZ Zagórzany, pozostałym wręczono dyplomy za uczestnictwo i nagrody pocieszenia. Wręczono także dwa wyróżnienia.

Zanim ruszyliśmy do Brzeska mieliśmy przyjemność wysłuchać Pana , który wykonał trzy utwory na zakończenie spotkania. 

Pożegnaliśmy się i w dobrych humorach udali w drogę powrotną.