Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2021 » WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, dzięki poprawie sytuacji zachorowań w kraju wreszcie udało się wybrać nam  na wycieczkę. 24 czerwca wszyscy wspólnie udaliśmy  się podbijać Zakopane!

Wcześnie rano z uśmiechami na ustach wsiedliśmy do autokaru by odpocząć wśród pięknych widoków Doliny Kościeliska. Pogoda na prawdę nas rozpieściła, było słonecznie, gorąco,a widoki podczas spaceru zapierały dech w piersiach. Mimo panującego upału każdy z nas dziarsko maszerował, przystając czasem by napawać się pięknem polskich gór. Mocząc nogi w strumieniu podczas przystanków nabieraliśmy sił na dalszą wędrówkę. Po tak wyczerpującym spacerze czekał na nas wspaniały góralski obiad który każdy zjadł ze smakiem. Następnym punktem wycieczki była wizyta pod skocznią narciarską, gdzie każdy miłośnik skoków mógł w wyobraźni poczuć się jak nasi skoczkowie, którzy zdobywali laury pod Wielką Krokwią. Był tam też czas, aby można było kupić pamiątki z pięknej stolicy polskich gór.

Niestety czas szybko płynie i nie starczyło go już na dalsze atrakcje. Intensywny dzień przyniósł zmęczenie, ale każdy był zadowolony i w głowie marzył o kolejnych podbojach naszej pięknej przyrody.