Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Spotkanie z wielką rybą - zawody wędkarskie na *Trzech Stawach*

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2015  » Spotkanie z wielką rybą - zawody wędkarskie na *Trzech Stawach*

   W dniu 5.05.2015 r. na łowisku „Trzy stawy” w Brzesku, w ramach obchodów Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, zostały rozegrane VIII zawody wędkarskie. Organizatorami byli Małopolski Urząd Wojewódzki, Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku wraz z Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” przy współpracy Koła Wędkarskiego - Brzesko.

Otwarcia zawodów dokonała Pani dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku Jolanta Piech. W trakcie zawodów zaszczycili nas swoją obecnością Wicestarosta Ryszard Ożóg wraz z radną Urzędu Wojewódzkiego Panią Józefą Żelazko-Szczurek oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Stanisławem Lambertem, 

Do rywalizacji przystąpili podopieczni z WTZ Zawada Uszewska, ŚDS Bochnia, ŚDS Muchówka, ŚDS Ujanowice, ŚDS Żegocina, WTZ Tarnów im. Jana Pawła II, WTZ przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Tarnowie, WTZ Wola Rzędzińska i ŚDS Brzesko. Pierwsze miejsce zajął WTZ Wola Rzędzińska, drugie WTZ z Tarnowa im. Jana Pawła II, a trzecie ŚDS Ujanowice.

W trakcie rozgrywek można było skorzystać z ciepłego posiłku z grilla. Dla osób nie biorących udział w wędkowaniu zorganizowane były gry i zabawy.

Następnie p. Dyrektor Jolanta Piech dokonała oficjalnego zakończenia zawodów. 

Wszyscy biorący udział w rywalizacji zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami za udział oraz dodatkowo zostały wręczone statuetki za I II i III miejsce z rąk radnych Urzędu Wojewódzkiego Adama Kwaśniaka i Józefy Żelazko-Szczurek.