Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

SPOTKANIE OPŁATKOWE Z RODZICAMI I OPIEKUNAMI - JASEŁKA

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2017 » SPOTKANIE OPŁATKOWE Z RODZICAMI I OPIEKUNAMI - JASEŁKA

 W dniu 11.01.2017 r. w naszym ośrodku odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zaproszono rodziców i opiekunów domowników ŚDS oraz przedstawicieli władz samorządowych. Obecnością zaszczycili nas: Vice Starosta Ryszard Ożóg, przedstawicielka biura poselskiego w Brzesku Pani Mieczysława Klimek, Z-ca Burmistrza Miasta Brzeska Pan Jerzy Tyrkiel, Radny Województwa Małopolskiego Pan Adam Kwaśniak, Kierownik Zespołu ds. orzekania o stopniu niepełnosprawności Jerzy Gorzelański, Dyrektor PCPR Pan Stanisław Lambert, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Kazimierz Brzyk, Kierownik WTZ z Zawady Uszewskiej Pan Marian Piech oraz ks. Proboszcz Józef Drabik i ks. Józef Waśko jak również Pani Stanisława Adamczykz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku.

O godzinie 11.00 zebranych gości przywitała przez Pani Dyrektor i zaprosiła do obejrzenia jasełek pt. „Dzisiaj w Betlejem”, przygotowanego przez naszych domowników. Ks. Proboszcz poprowadził modlitwę i wszyscy usiedliśmy do wspólnego stołu.

          W atmosferze życzliwości i pokoju prowadzono rozmowy i wymieniano doświadczenia. Spotkania tego typu odbywają się w każdym roku, ponieważ mają wpływ na integrację społeczną domowników. Przygotowania do uroczystości miały również duży wymiar terapeutyczny.