Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
Szarość
Reset

Spotkanie opłatkowe

ARCHIWUM WYDARZEŃ » 2019 » Spotkanie opłatkowe

      Dnia 10.01.2019 w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe domowników, pracowników wraz z zaproszonymi gośćmi oraz rodzicami.

    Zgodnie z planem o godzinie 11.30, gdy pojawili się wszyscy zaproszeni, spotkanie rozpoczął w imieniu nieobecnej Pani Dyrektor Jolanty Piech, Pan Marek Trybalski, od serdecznego przywitania wszystkich zebranych, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Następnie głos zabrali kolejno przedstawiciel Ministra Zdrowia, Pani Agnieszka Zięba, Vice starosta Brzeski, Pan Maciej Podobiński, oraz Wójt Gminy Dębno, Pan Wiesław Kozłowski. Swoją ciepłą modlitwą uświetnił spotkanie Ks. Kapelan Józef Waśko. Wszyscy zgromadzeni następnie wzięli opłatek w rękę i z uśmiechem na ustach przekazali sobie fantastyczne i szczere życzenia. Po wzruszającym momencie życzeń przyszedł czas na kolejną niespodziankę, czyli spektakl teatralny przygotowany przez domowników, pt „ Bóg się rodzi w naszych sercach”. Wybuchły wspaniałe oklaski ,a za sukcesem przedstawienia przemawiały wzruszone oczy rodziców oraz gości. Wszyscy następnie zjedli podany obiad, mając przy tym okazje na zapoznanie się i wymianę paru ciepłych zdań.

   Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze. Rozmów przy kawie i słodkościach nie było końca, a utrzymujący się duch świąt był obecny w każdym z uczestników. Uśmiechnięte twarze wychodzących dają nadzieje na organizację spotkania w przyszłym roku.